Sari la conținut
Alex :*

[ ORASUL MEU ] CLUJ - NAPOCA

Recommended Posts

Buna ziua tuturor

Acest video este unul foarte prezentativ legat de CLUJ . Am ales sa fie in engleza deoarece fiecare intelegem aceasta limba universala si de acea va doresc VIZIONARE PLACUTA.

Sper ca va placut si va astept oricand in CLUJ!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Offtopic...Aceasta limba universala numita "Engleza" este pe cale de disparitie la "scoliile" si "elevii" din zilele noastre.

Partajează acest post

Link spre post

Tot OFFTOPIC, nu este adevarat.Eu sunt la profil bilingv engleza si am 6h pe saptamana.

Partajează acest post

Link spre post

Buna ziua

Va salut Vreau sa va aduc la cunostinta ca vom deschide in curand o cooperativa apicola la Cluj Napoca menita sa vina in sprijinul apicultorilor.

Va stau la dispozitie pentru intrebari.

Daniel

Partajează acest post

Link spre post

Buna ziua tuturor

Acest video este unul foarte prezentativ legat de CLUJ . Am ales sa fie in engleza deoarece fiecare intelegem aceasta limba universala si de acea va doresc VIZIONARE PLACUTA.

Sper ca va placut si va astept oricand in CLUJ!

Off topic, videoclipul este facut de tine?

Partajează acest post

Link spre post

Videoclipul este facut de designeri profesionisti care au facut o facultate unde au invatat numai despre Design si tot ce tine de el.

Videoclipul asta este o prezentare internationala ca sa prezinte cum este Clujul si eu sunt din Cluj si video-ul asta este si pentru business, este si despre Untold si este si unul general care prezinta toate festivalele / momentele importante, de exemlpu s-a facut unul recent pentru Zilele Clujului care s-a proiectat pe o cladire din centrul clujului.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum