Jump to content

Hello Guest!
OR Register

[EN] By registering:

To register click the button REGISTERED forum LEFT.
You can open new topic, answer to others topics.
You can meet new and awesome peoples, because the bad people are are not welcome here :D
You have the chance to join in our staff.

[RO] By registering:

Pentru a va intregistra pe forum apasati pe butonul REGISTRED din STANGA
Puteți deschide un topic nou, răspunde la subiecte altora.
Puteți întâlni oameni noi și minunati, pentru că oamenii răi nu sunt binevenite aici
Ai sansa de a se alătura personalului nostru.

Welcome to PGLArena Community
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, Connect to an account - otherwise Create an account for free today!
Photo

Ban aiurea , de la un admin inutil care nu stie sa foloseasca comenzi

• This topic is locked This topic is locked
5 replies to this topic

OFFLINE   eagle888

eagle888

Newbie

• Group:
    Members
  • Member Number:
    8810
    • Time Online: 47m 2s

• Nick: e4gle
    • Steam ID: bone818
    • Adminul care te-a banat: Nu stiu ce admin m-a banat
    • Harta pe care ai luat ban: de_dust2
    • Data şi ora când ai fost banat: 23:20-23:27 cam pe acolo
    • Motivul banării: Nu mi-a aparut nici un motiv de la admin cand am primit ban-ul
    • Dovada*: Imi apar niste erori in consola , si nu am apucat sa fac screenshot cand am luat ban
    • Alte precizări: Am intrat pe serverul comunitar go pgl arena ma joc 2 runde , ascultam muzica pe youtube , am pus muzica pe microfon pot sa precizez si melodia "2pac- "Hit Em Up " in jur de 7-8 secunde , adminul respectiv incerca sa imi dea gag din ce am vazut pe chat asa ca m-am potolit , i-am uitat numele si nici nu am apucat sa fac screenshot-uri in consola , oricum se pare ca acest baiat cu acces la ban nu stie sa foloseasca o comanda corespunzatoare pentru situatia pe care am creat-o , asa ca pur si simplu cred ca a scris status in consola si mi-a dat ban pe ID , este foarte greu sa scrii gag e4gle ... ce sa ii faci baiatul probabil nici buletinul nu il are si este un morocanos fara minte , Astept solutia si sper ca acest server are si admini competenti iar pe cei incompetenti va rog frumos sa ii scoateti ca stricati imaginea serverului , Seara buna !

OFFLINE   eagle888

eagle888

Newbie

• Group:
    Members
  • Member Number:
    8810

mapa era de_mirage , am precizat prost

OFFLINE   Bugzy

Bugzy

Advanced Member

• Group:
    Members
  • Member Number:
    3745
    • Time Online: 2d 16h 27m 50s

Limbajul din postarea ta lasa de dorit, chiar daca ai primit ban in loc de gag, nu este nevoie sa vorbesti urat. Sunt sigur ca puteai spune intr-un mod civilizat ca ai gresit sa pui muzica pe server (desi cam mult 7-8 secunde de muzica din "greseala"), dar tu ai inteles sa spui ce te doare intr-un mod urat. 

OFFLINE   eagle888

eagle888

Newbie

• Group:
    Members
  • Member Number:
    8810

Nu am spus ca am pus muzica din greseala , am pus-o intentionat , totusi limbajul meu nu este atat de urat , am folosit un limbaj demn pentru un admin de care nu am cuvinte sa ii spun cum a reactionat el in situatia de fata

OFFLINE   Bugzy

Bugzy

Advanced Member

• Group:
    Members
  • Member Number:
    3745
    • Time Online: 2d 16h 27m 50s

UN MARE CONTRA UNBAN atunci. 

OFFLINE   ala><mic

ala><mic

go.pglarena.ro

• Group:
    Moderator Global
  • Member Number:
    35
    • Time Online: 7d 12h 13m 51s

Domnule Jucator in primul rand folosesti un limbaj ofensator la adresa unui membru al staffului serverului go.pglarena.ro iar in al doilea rand dumneata ai pus in 4 randuri consecutive "romica puceanu" sau ce ascultai dumneata acolo iar din ceea ce ai scris mai sus prin "am pus muzica intentionat" asta se numeste spamarea cu microfonul iar datorita declaratiei pe care ai facut-o mai sus si prin limbajul tau ofensator sau chiar buruienos banul ramane permanent.

LA REVEDERE.

T/C

• YaNy. likes this

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users